HOME || Twilight Saga || TVD || Selena || Miley || JoJo || Čítárna --> || Alternation

Březen 2009

Hrůza !!

31. března 2009 v 17:27 | ...H!nátqka |  •Diary
Teď sem napsala děsně welkej článek a wíte co ? Přístup byl odepřen ! Byly tam nějaké novinky o Rendym ! Znowa to, ale psát rozhodně nebudu ! Taky že Chystán new příběh ! Mno a něco wo tom kině ! Mno a mám nowinku s Rendym nebudu nikdy chodit !!! neptejte se proč ! Ikdyž se mě zeptáte sem nahraná a řeknu wám tho no !! xD
Zdrojík: www.kaulitzz.blog.cz

Mew Mew Power - recenze ! xD

30. března 2009 v 21:47 | ...H!nátqka |  •Mew Mew Power
Určitě všichni známe nějaké příběhy o nadpřirozených schopnostech, které lidé mají a pomocí něčeho se přemění a jejich moc je větší. Ano, to je asi taková holá představa i tohoto anime. Hlavními hrdinkami tohoto anime je pět mladých dívek, jejíž DNA je zkombinována s pěti různými DNA ohrožených druhů. Je to takový zajímavý způsob propagace mezi lidmi toho, že některých druhů zvířat už na zemi moc není. Kdybych měla popsat žánr, tak to skutečně kolísá, protože je tady toho zahrnuto skutečně hodně a tak místo vypisování nudných druhů žánrů vám prozradím něco více.

Jak už bylo řečeno, je to až nabyto super hrdinstvím a speciálními schopnostmi. Určitě nechybí ani nějaká ta romantika, velmi časté vtipné scény a tím nemyslím jako nějaké nablblé z amerických filmů, ale také trošku zajímavější vtipy, které obvykle vznikají přítomností asi nejdůležitější postavy anime. Je to i určitě dobrodružné, protože se tu objevuje spousty zajímavých míst..pochopitelně nechybí ani díl na pláži…
Podle mě jsou postavy pěkně charakterově prokreslené a pak už i budete vědět, co udělají. Skutečně když je někdo nafoukaný, tak se pak nestane, že by se z nenadání začal usmívat a být milý. Některé vlastnosti se pochopitelně postupně mění a některé jsou velkou záhadou, ale je skutečně vidět, že si je autoři neodflákli. Zvláště tvrdohlavost Zoey (Ichigo) a Elliota (Ryou) =)!

Kresby myslím, že jsou také pěkné. Sice někdy to je až moc přeplácané barvami, například kostýmy, které holky, jakožto hlavní hrdinky, nosí, když jsou přeměněné, jsou tak vykolorizované, až z toho skoro bolí oči. Ani nemluvě o logice, když v těch kostýmech se vyválí v blátě a vůbec nejsou špinavé…Okolí sice není úplně vynikající, ale i tak je pěkně vystínováno atd., celkem mi i přijde, že postavy neběží kolem jedněch dveří stále a stále.. Ovšem scéna s útočící zbraní je sice zprvu zajímavá, ale po padesáté, když stejně jasně vidíme, že s ní neuspějí, by se opravdu už mohla vypustit..
Muzika je pro mě ale prvotřídní. Sice nevím, jestli stejnou používají v japonském znění, ale s anglickými písničkami je to úplně bezvadné. Text je obvykle přímo k situaci a opravdu bych si to bez ní nemohla představit…škoda je, že jsem je nikde už nenašla, protože bych je mohla poslouchat stále a stále…i opening "Team up" je úžasný a pokaždé si jej také zpívám…skutečně moooc povedené!
Snažila jsem se psát bez spoilerů, ale protože to možná někoho nepřesvědčilo, aby se na toto anime kouknul, tak přidávám kus, ale pozor S DĚJEM!!

Prvních pár epizod se divák seznamuje s hlavními postavami a též jejich nepřáteli. Hrdinkami je pět dívek v teenagerském věku, které se spolu shodou náhod postupně najdou. Jejich hlavním velitelstvím je "kavárna", kde jaksi pracují a kterou vedou dva kluci, kteří se s nimi snaží zemi ochránit.
Proti nim stojí cykloni, což jsou stvoření s bílou pletí, pěknýma očima a protáhlýma ušima do stran. Tihle cykloni si svou planetu zničili a teď se snaží vymítit lidi, aby měli naši Zemi…
Postupně se ale tihle tři cykloni začnou s holkami trošku kamarádit a…..a na to se pak už musíte kouknout....

Zdrojík: www.baficek13.blog.cz

Open!ngy - mew mew power (Yapan a English...)

30. března 2009 v 21:44 | ...H!nátqka |  •Mew Mew Power
Takže dwa openingy měly by to být Yapan a English.... líbí se mi oba mooc !!

Yapan....


English....


Tak snad dobře který se wám líbí wíc ???

Asi sem wážně zamilowaná co ?!

30. března 2009 v 14:52 | H!nátka... |  •Diary
On je faakt boží ! xD Já newim, ale prostě se mi děsně líbí ! Teď nosí brýle, ale ty mu hrozně moc sluší... má strašně krásné oči, i wlasy a rty... zajímalo by mě jak líbá....xDD (ale pšt..) Mám strach... sním promluwit ! Je to stejné jako když se bojím wýšek ! Mám strach z wýšek a z něho ! Bojim se že se mi tajně směje...a myslí si jaká sem děsná Krafka... ale miluju ho ! Nebo alespoň si to myslím ! Mám pocit že sem zamilowaná !

Jednou sme se srazily asi před dwěma dny xD Díwal se do telefonu a já na něj xDD A tak se stalo že sme do sebe narazily, a mě zalechtalo v břiše... jako motýlci fakt ! xD

On wí že se mi líbí, ale neví že ho miluju ! On si myslí že sem další jenom ubohá faninka... ale mě se upa moc líbí... šimrá mě u srdce když ho widim, čerwenám se když ho widim.... nezmůžu se ani na slowo když ho vidím jenom na takowé děsné slowo "muhehe..." musí si myslet že sem total cwok ! Jo možná sem ! Není fér že na něj nemohu zapomenout je to strašně těžké mít ho každý den na očích ! Nejde ho ignorowat i kdybych moc chtěla !! Asi ! Mno možná nechtěla... chtěla bych jeho jeho doteky vnímat !

Tak papa....H!nátka...
Zdrojík obrázku: www.d-o-m-u-l-q-a.blog.cz

Swatba ! a Itachiho pomsta !

29. března 2009 v 21:33 | H!nátka... |  •Jednorázowky na téma
Awoooooy mám thu další story na téma SasuHina jak sem slíbila ! Přemejšlím jestli to wšechno nepřesunu do rubriky Girl and Boy ! Myslím že asi jo ptže wlastně thy příběhy co píšu s Hin a Sasuem shou na pokráčko takže až dopíšu tenhle příběh tak to přesunu ! xDD Nebo bych neměla ?? Mno já si to ještě rozmyslím ! xDD Tak se bawte xDD

O: Asi jako hlawní postawa je zase Hinata Hime Hatake (já...) a Sasuke...! xDD Další postavy jsou Itachi a Naruto... a určitě se tam ještě někdo objewí... je tho něco jako pokráčko z minulého příběhu ! Jak wíte nechala sem ten příběh neukončený...! xDD Tentokrát to bude o Itachiho pomstě ! xDD

Hináta leží w postely....bolí jí hlawa a je jí špatně ! Do jejího pokoje wrazí Hanabi ! " Hin..je ti něco ?? Ty ses pohádala se Sasukem ? Wolal už pět - krát... musí s tebou nutně mluwit" Hanabi se posadila k Hinátě ! "JO ?" Zwedne se a oblíkne se ! "Kam deš ?" Zeptá se Hanbi..."musím..ahoj"

O 10 minut už Hináta zwoní u Sasukeho ! Sasuke otevře dveře "no konečně sháním tě snad už wěky" - "promiň, není mi moc dobře !" Sasuke zawede Hinátu k sobě do pokoje. Už tam byla mockrát, ale teď se tu něco změnilo. Moje a jeho fotky na stěně...uklizeno...ale něco je tu jinak. Hináta se posadila na postel a Sasuke wedle ní "Tak co se děje ?" přeruší Hináta dlouhé a děsné ticho ! "Hináto....mám otázku...už sme spolu tři roky... a konečně sem se dokopal k otázce..." Sasuke vstane...jde do šupliku a vytáhne krabičku "Wezmeš si mě ?" - "Co ?? Svatba ?" - " Promiň, ale myslel sem že...promiň tak o tom nebudeme mluwit...." - " Ne! Sasuke já ráda si tě wezmu !" a usměje se na něj.. "...miluju tě" a políbí ho !

Den svatby !

Hináta se oblíká v pokoji ! Sakura je u ní "Hináto tobě to děsně sekne !" usměje se na ní ! "Dík tobě taky !" Sakuře to oprawdu sluší má krásné swětle růžowé šaty "seš skwělá drůžička" řekne Hináta Sakuře ! "takže něco modrého, nového, starého...půjčeného mám všechno !" Hináta se na sebe podíwá do zrcadla ! Je to krásná newěsta! "Mám strach Sakuro.." Hináta se bojí... hlawně Itachiho! Sice se už dlouho neozval, ale má strach ! Co když něco chystá "čeho ? Sasukeho ? Svatební nocy ?" rozesměje se ! "Ne Sakuro to není zase tak moc k sméchu bojím se Itachiho ! Bojím se že se dnes na svatbe něco stane ! Wšechno je perfektní ! Itachi se neozwal už wěky ! bojím se že se dneska pomstní něco se stane wím to ! " - " Hináto myslím že se nemusíš bát ! Na každém rohu nějaký ninja... pak sem tu já, Naruto, Neji a hlawně máš tu Sasukeho.. " Sakura to nepřizná, ale také má strach...

Hináta přichází hrají krásný ninja swatební pochod Go ! (naruto 4 opening...) ! Stojí před knězem (xD) Newí že je někdo sleduje ! Kněz se ptá " Sasuke Uchiho berete si zde přítomnou Hinátu Hime Hatake ?" - "Ano.." odpowí Sasuke " A vy Hináto Hime Hateke berete si zde přítomného Sasukeho Uchihu ?" Hináta se chistá říct ANO ale najednou zazní výstřel ! Hináta padá k zemy ! A umírá... ba ne Sasuke ji wezme do náruče a odnáší jí na ošetřownu !

Začíná operace ! " Sasuke kdo to mohl být ?" zeptá se sakura ! Najednou do ošetřowny wlítne cihla se vzkazem ! "TEĎ BUDEŠ TRPĚT, NEMĚL SI JI ODEMNE ODWÁDĚT ! TEĎ POZNÁŠ CO JE TO ZTRATIT MILOWANOU OSOBU ! MŮJ MILÍ BRATŘE ! KDYŽ JI NEMŮŽU MÍT JÁ TAK TY TAKY NE ! POMSTA JE KRUTÁ ! ITACHI ! "Itachi !" odpoví Sasuke na otázku Sakuře !

"Sakuke ! Máte štěstí Hináta žije ! Přiwedl ste jí včas ! " Hináta žije ! Za měsíc je Hináta zcela zdrawá ! A svatba se znowu opakuje ! Tentokrá, ale se šťastným koncem ! Tedy pro Hinátu, pro Itachiho ne ! Ten byl nalezen mrtew.... zabil ho Kisame ! Který se obrátil k dobru a teď žije v konoze s Hinátou a Sasuem ! Staly se znich přátelé ! (teď sem napsala uplnou blbost ! Ptže se nikdy nestane aby Kisame zabil Ityho...Ityho mi je ůíto sem ho měla ráda xDD..)

The end ! xD Líbil se wám tenhle příběh?? Mě moc ne xDDD Takže papa ! xD Ps: rozhodla sem se že nic přesoouwat nebudu ! xDD A taky wám musím něco slíbit xD Určitě wás už nebawí příběhy na téma SasuHina ! Budu vymýšlet příběh na téma Musa a Riven xDD Zatím papa...a zítra xDD Wlastně ne ! Zítra ne ! Zítra jdu do kina wšak wíte sem wám o tom říkala ! Papa jdu spát ! Tedyk vymýšlet příběh xDD Brou noc !

Oznamko ! Kašlem na to ! xD

29. března 2009 v 21:13 | H!nátka... |  •Diary
Čaweees takže kašlu na to ! Kašlu na neew blogis ! Tenhle mi stačí !! xDD Ste rádi co ?? Ayumi už se moooc těším na neew dessing ! xDD Thakže papa...H!nátka !

Žhawá stránka do pekla ! xD

29. března 2009 v 13:52 | Hinátka... |  •Jigoku Shoujo
Tak nwm neklikala bych...ale teda možná bych klikla prej to funguje ale len o půlnocy moc tomu ale newěřím tak stránka je ŽHAWÁ STRÁNKA DO PEKLA stačí kliknou...mno zkuste to ale až o půlnoci stačí napsat jméno toho koho chcete zabít...mno ale myslím si že to nefakčí škoda xDD Někdy bych oprawdu někoho ráda zabila xDD Papa....

Dipec pro Uta-chan za SB ! xD

29. března 2009 v 13:44 | Hinátka... |  •Sbínečka
Takže mám neeew SB Uta-chan její blog naleznete...thadyk !


A dipec for me !! Strašně se powedl moc se mi páčí kuyem !!!


Winx Club - výprava do ztraceného království - začátek ! xD

29. března 2009 v 13:35 | Hinátka... |  Winx
Takže wčera sem se koukala zase na winx club xDD Mno a strašně se mi líbí ten začátek jak tam ten vyprawěč mluwí... mno rozhodla sem se to opsat, kopírowat sice můžete ale jenom s mím zdrojem najdu to u někoho na blogu a nebude tham zdroj www.skittle-cz-paradisse.blog.cz tak wás nahlásím adminům...! A to nechci... a je mi jedno že to zrowna není z mého blogu...ale wždycky tam bude můj zdroj ! Ptže je tho moje práce...! a já poznám čí je tho práce to se nebojte !!!

Začáte: Bylo nebylo v předaleké magické dimenzy žila obyčejná pozemská díwka, která řízením osudu zjistila že je wíla a princezna. Její žiwot se nawždy změnil v pohádku. Příběh o odwaze, přátelstwí a dobrodružství. Byla to kouzelná pohádka awšak chyběl jí šťastný konec, ale jen proto že ho ta wíla nestihla napsat. Až do teď !


Kopčit len s mím zrojkem !!!!!!

Hinata Hime Hatake neew fotka ! xD By yá ! xD

28. března 2009 v 19:33 | Hinátka... |  •Prostě já
Sate Minna xDD Takže thu mám další swou anime fotenku xDD Zase sem ji robila já xD Nekopčit lebo len se zdrojem ! xD Zase černé wlasy a růžowé melírky xD To shu celá yá xDD


Mno nejsem já kus xDD To byl wtimp ! ale mě se to aj páčí co wám ??? Thak papa a jdu na přátele xDD

Dipec pro Lady Yoshino za SB ! xD

28. března 2009 v 19:19 | Hinátka... |  •Sbínečka
Takže mám neeew SB Lady Yoshino její blog naleznete...thadyk ! Ten obrázek se mi strašně líbí a tak sem ho prostě na dipec musela dát xDD Gomen ! Ty si chtěla jenom May... doufám že newa xD Prostě sem neodolala x( xDDD Doufám že líbí ?? A arigato za Dipec xDD


Pro mě dipec !


Moooc arigate strašně se mi páčí xDDDDDDD Je mi ctí mít za SB thak cute blog ! xD

Kaleido Star - hezu pictík.. xD

28. března 2009 v 17:13 | Hinátka... |  •Photos
Zdrojík: www.rossettinks.blog.cz

Kaleido Star - opening xD

28. března 2009 v 17:05 | Hinátka... |  •Wideos
Takže opening Kaleido Star....docela hezu xD Budu se snažit a na blogu trochu máknu doplnim rubriky apod xDDD


Kaleido Star - Sora a Layla - info ! xD

28. března 2009 v 17:00 | Hinátka... |  •Postavy
Sora Naegino - Hlavní hrdinka seriálu - tvrdě pracuje na tom, aby se jí sny proměnily ve skutečnost.

Sora je optimistická, přátelská a milá. Navíc má zvláštní dar otevírat lidská srdce a vnášet do nich radost. Každý den svého života se snaží prožít naplno. Je velmi odhodlaná. Když si něco vezme do hlavy, udělá všechno, aby si to splnila. Sora je ten typ člověka, co věří, že sny se mohou splnit, pokud pro to člověk něco udělá. Aby si splnila svůj sen, je ochotná obětovat cokoli, pokud to nebudou sny ostatních. Sora totiž myslí nejprve na druhé a až pak na sebe. Také s někým hrozne nerada bojuje, a nejde o to, že se bojí prohry, asi si spíš myslí, že nemá cenu si to dokazovat a také že jeviště hádky prostě nesnese. Do Ameriky přijela v šestnácti letech, aby si splnila svůj sen. Jako malou ji rodiče vzali do cirkusu Kaleido Stage na představení Alenka v Říši divů. Soru představení okouzlilo. Její rodiče krátce poté zemřeli. A tak Sora začala snít o tom, že se do Kaleido Stage vrátí a stane se hvědou. V Kaleido Stage také zjistí, že vidí Kejklíře, Ducha jeviště a že je vyvolena předvést Legendární číslo a stát se opravdovou hvězdou. Ale cesta za úspěchem je dlouhá a Sora musí překonat hodně překážek, než svého snu dosáhne.

Layla Hamilton - Hwězda Kaleido Stage.... a nejlepší akrobatka na světě !

Layla je hvězda Kaleido Stage a jedna z nejlepších akrobatek na světě. Vyhrála i Cirkusový festival. Layla je dcera bohatého tatínka, který si myslí, že jeho dcera by měla spíše natáčet filmy. Na žádné její představení se nešel podívat. Layla má ke Kaleido Stage hluboký vztah. Jako malou ji tam vzali rodiče na představení Alenka v Říši divů a Layla tam viděla, jak se její rodiče skvěle baví. Byla to také poslední šťastná chvíle s maminkou, která byla vážně nemocná a brzy potom zemřela. Možná proto se Layla chová velmi chladně, někdy až nepřátelsky. Je to silná žena, které občas nedojde, že ne každý je stejně silný jako ona. Po každém chce, aby ze sebe vydal to nejlepší. Díky tomu je velmi tvrdá, ale nejtvrdší je vždycky k sobě. Ve chvíli kdy pochopila, že na jevišti se cítí dobře i kvůli divákům, uviděla Kejklíře a mohla se Sorou předvést Legendární číslo, i když věděla, že ji to může stát zdraví i život. Tím si zhoršila svá zranění a už dále nemohla vystupovat, nakonec skončila jako velká hvězda divadla na Brodvei.

Zdrojík: www.kaleidostage.webnode.cz

Winx Club - výprava do ztraceného království - recenze ! xD

28. března 2009 v 16:41 | Hinátka... |  Winx
Před šestnácti lety se nejmocnější bojoví mágové Magické dimenze obětovali, aby porazili Zlo. Nyní je osud království v rukou mladé dívky Bloom, víly Dračího ohně.

Doprovázena svými kamarádkami z Winx Clubu, musí Bloom čelit té největší výzvě: vstoupit do hlubin temné dimenze a bojovat proti zlu, aby přivedla své rodiče zpět k životu a odhalila záhadu spojenou s jejím původem.

Uspějí Bloom, Flora, Stella, Layla, Musa a Tecna a porazí ty nejděsivější stvůry z nočních můr? Naleznou opět posledního krále Sparxu? Podaří se Bloom zachránit ztracené království a stane se princeznou Sparxu?

Osud celé Magické dimenze je v rukou šesti statečných dívek.

Fenomén Winx

"Postavy Winx jsou výsledkem dlouhého procesu a průzkumu na subjektech a postavách. Vyžádalo si to několik let tvrdé práce, než bylo vše hotové a připravené k uvedení na trh. Základním a tím nejdůležitějším prvkem příběhu byla skupina šesti kamarádek, které si jsou blízké a rozumí si, i když jsou jejich povahy a zájmy rozdílné. Když pak přidáme nějaká kouzla jako nástroj boje proti zlu, stává se příběh ještě silnějším." Takto Iginio Straffi, tvůrce Winx, vysvětluje úspěch šesti úžasných, trendy víl.

Fenomén začíná a pokračuje úzkou spoluprací mezi Rainbow a RAI Fiction, která zajistila nebývalý úspěch 3 televizních 2D sérií. A přirozeně i stejný produkční team pracuje na 3D filmu určeném pro kina.

Okouzlující a romantické, subtilní a odhodlané, spojené pravým přátelstvím a obdařené neobyčejnými kouzelnými silami, které používají pro konání dobra - šest "náctiletých" víl osloví diváky všech věkových kategorií.

Winx Club byl jednou z prvních filmových značek, které byly vnímány jako módní značka, a stále si drží krok s módou. Není náhodou, že designéři Rainbow pracovali ruku v ruce s módními designéry, aby vytvořili vzhled víl Alfea a přesný šatník s různými obměnami. Je to proto, že Winx jsou obyčejné dívky, které chodí do školy a rády se převlékají pro každou příležitost, stejně jako dnešní teenagerky.

Dalším důležitým prvkem filmu je hudba. Winx, stejně jako dnešní dívky, poslouchají pop, techno nebo další druhy hudby. Písně Winx vyjadřují především pocity: dívčí lásky, přátelství, jejich víru v budoucnost a jejich očekávání.

Postavy Winx odráží perfektně osobnosti, sny a ambice dnešních dívek. Jsou moderní, mají rády novinky i hi-tech, věří v přátelství, soudržnost a týmového ducha. Chodí do školy, zamilovávají se a sní o tom stát se princeznami. Není to jen zábava, ale i inspirace. Není to jen mediální fenomén, ale skutečný styl.

Zdrojík: www.osobnosti.blog.cz

Tři Hezu...Winx obrázky ! xD

28. března 2009 v 16:27 | Hinátka... |  Winx
Thakže tři upa hezu obrázky Winxek xDDHrozně se mi líbí... z toho druhého chci udělat někdy Záhlawko xDD Teď sem si nechala udělat zase u Ayumi dessing s Hin a Sasem ! xD Tak pak si udělám dess s Winx Clubem xDD
Zdrojík: www.anetacrhakova.blog.cz

FullMetal Alchemist - recenze ! xD

28. března 2009 v 15:58 | Hinátka... |  •Full Metal Alchemist
Je pozdě večer a venku zuří bouře. Bratři Elricové se pokouší provést nemožné, největší tabu - oživit mrtvého člověka, a to svou milovanou matku. Ovšem ani tato nadaná dvojice nedokáže něco takového, a tak se pokus nezdaří. Alchymii však nemůžete používat nerozvážně, jak totiž říká zákon zachování hmotnosti, nic nedostanete zadarmo, jakou cenu pak může mít lidský život? Nejspíš jen jiný život. Proto, i když je pokus neúspěšný, vybírá si alchymie svou krutou daň - mladší z obou bratrů, Alfons, zmizí do temnot. Eduardovi se naštěstí podaří Alfonsovu duši transformovat do opodál stojícího brnění, sám ale ztratí při rituálu nohu a při přenosu duše ruku. Nyní mají nový cíl, dostat svá těla zpět. To se jim může ovšem podařit pouze s kamenem Mudrců, bájným artefaktem, který prý umí zákon zachování hmotnosti obejít...

Fullmetal Alchemist je půvabné anime odehrávající se v jakési Pseudoevropě na začátku 20. století. Je to velice příjemná změna - konečně jedno anime, kde nevidíte pořád jenom Japonsko a souboje katany na katanu. Společně s technikou zde funguje i alchymie, kterou se může naučit prakticky kdokoliv s tvrdou disciplínou nebo vrozeným nadáním. Technika je však oproti skutečné Evropě trochu pozadu, asi tak o 30 let. K samotné alchymii potřebujte jen vysokou koncentraci mysli a energie, přísady ze kterých se má daná věc skládat (kvůli zákonu zachování hmotnosti) a alchymistický obřadní kruh. V praxi to vypadá například tak, že když porouchané rádio (se všemi součástkami) umístíte do kruhu a soustředíte se na opravu, rádio se opraví, ovšem neuděláte z toho rádia třeba televizi.

Příběh začíná 4 roky po pokusu o vzkříšení matky (i když se po pár dílech vrací zpět), Ed má paži a nohu vytvořenou pomocí tzv. "auto-mail" (mechanická končetina napojená na nervy), zatímco Alfons je stále jen chodící a mluvící prázdné brnění. Edovi se povedlo dostat se do vládní vojenské organizace Státních alchymistů, díky čemuž se mohl dostat k tajným dokumentům. Potom, co s Alfonsem prozkoumali spoustu věcí ohledně kamene Mudrců, podařilo se jim zjistit že kněz ve vzdáleném městě Lior umí dělat "boží" zázraky. Krátce po jejich příchodu, kdy se seznamují s obyvateli, se jich ujme pohledná dívka Rose a odvede je na místo, kde se ve městě odehrává mše, na které velekněz oživí mrtvého papouška. Ed si všimne prstenu na knězově ruce, a jelikož na boží zázraky nevěří, je mu jasné, že velekněz používá alchymii. Potom, co ho navštíví a odhalí se mu jako Státní alchymista, kněz alchymii popírá a po Edově odchodu za ním pošle jednoho ze svých věrných, aby oba bratry zabil. Ed se zatím snaží přesvědčit Rose, že kněz je podvodník a že jejího přítele neoživí. Přesně v tu chvíli na bratry zaútočí veleknězův poskok, pro ty ovšem není problém zabijáka přemoci. Ed okamžitě vyrazí za veleknězem a vydírá ho, že prozradí jeho tajemství, když mu nedá kámen Mudrců, kněz ale odmítá a Eduarda pomocí kamene napadne. Ed s Alem uprchnou, když však kněz vyburcuje městečko proti Edovi jako ďáblově služebníkovi, vesničané Eda zajmou a kněz ho uvězní, Alovi se naštěstí díky Edovi podaří uprchnout. Za pomoci Rose (která objevila pravdu a velekněz se ji pokusil zabít) pak Eda zachrání a ten pak v alchymistickém souboji velekněze zabije. Ukáže se, že kámen Mudrců, který kněz měl, byl jen nehotový polotovar. Potom, co všem lidem vysvětlí, co se stalo a že velekněz byl podvodník, je lid přijme skoro jako hrdiny.

A tak se bratři rozloučí s Rose a jdou po kameni Mudrců pátrat jinam. Nedlouho potom, co odejdou velekněz "vstane" z mrtvých a pokouší se lidi přesvědčit, že Eduard a Alfons byli jen heretici a vrazi. Polovina města mu uvěří, druhá ne, a tak začne občanská válka ve městě Lior...

Zdrojík: Thadyk !

Full Metal panic - recenze ! xD

27. března 2009 v 20:01 | Hinátka... |  •Full Metal panic
Full Metal Panic, pokud vám název připomíná Full Metal alchymistu jde jen o spin-off (odvozený seriál, nepotřebný k ději), shodu názvů. :o) FMP má celkem tři série: první (prostě FMP), druhá FMP The second raid a jakýsi spin patří mezi tyto dvě série - Fumoffu. Setkáváme se šestnáctiletým seržantem Sousukem Sagarou sloužící v žoldácké organizaci Mithrilu, založené za účelem potlačování válek a vážných konfliktů.

Sagara byl už od osmi let partyzánem a Arm Slavy (roboti) umí ovládat skvěle. Navíc se zrovna vrátil z mise, hned aby zjistil, že ho čeká další. A sice chránit potecionální Whispered (osobu s genetickými informacemi) Kaname Chidori před únosem a nebezpečím. Společně se dvěma kolegy se tedy stěhují z ponorky (základna Mithrilu) na středoškolskou kolej, a jelikož je Sagarovi je stejně jako Kaname (16 let), je jasné, kdo se bude starat o ochranu ve škole atd. Jenomže Sagara je typický zelený mozek, do školy nosí zbraně (klidně i granáty), každého kdo se na Kaname jenom podívá okamžitě odzbrojí a začne vyslýchat. Samozřejmě je to Kaname nápadné a bude si o něm myslet, že je úchyl. Teda až do doby co terorista jménem Gauron unese letadlo s Kaname, Sagarou a celou třídou. Naštěstí po zákroku Mithrilu se podaří všechny zachránit. U Kaname se potvrdí, že je whispered a Sousuke dostane proti Gauronově nepřemožitelnému stroji nový arm-slave, jmenuje se Arbalest a je vybaven neznámou a tajuplnou technologií nazvanou "Lambda driver", který umí přenášet pilotovi touhy do stroje...

Zdrojík: Klik !

Něco o Winx Clubu !

27. března 2009 v 19:48 | Hinátka... |  Winx
Co jsou to Winx?
Winx je šest holek-Bloom,Stella,Flora,Musa, Tecna, a Layla.Na první pohled obyčejné holky,ale ve skutečnosti je všechno úplně jinak. Všechny chodí do Alfea College,školu pro víly. Winx vlastní neobyčejné schopnosti a díky nim se dokáží proměnit v okřídlené víly. Mají za úkol chránit Magix World proti zlým čarodějkám-Icy,Darcy a Stormy,kterým velí lord Dakar. Pomáhají jim kluci ze školy Red Fountain,kteří si říkají Specialisti. Jsou to Sky,Riven,Brandon,Timmy a Helia.Bloom má ráda Skye,Stella Brandona,Musa Rivena,Tecna Timmyho a Flora Heliu.Layla zatím ještě žádného kluka nemá.

Jaké mají Winx schopnosti?
Bloom ovládá Dračí oheň,Stella slunce,Flora rostliny,Musa hudbu,Tecna techniku a Layla Morfix(nebo vodní molekuly?).

Jaký je příběh Winx?
Winx bylo na počátku jen pět-Bloom,Tecna,Musa,Stella a Flora. Každá je princezna z nějaké země,jen Bloom je obyčejná dívka ze Země, nebo to si alespoň myslí we skutečnosti je to princezna z dáwno zničené planety Domino. Bloom o svých schopnostech nevěděla,dokud Stella nebojovala s trollem. Bloom se pak odstěhovala do Alfea College. A jak to bylo s Laylou?Layla přišla zachránit pixies až do hradu lorda Dakara,což ji stálo mnoho sil. Málem by se jí to povedlo,kdyby jí nezkřížil plány sám lord Dakar. Layle se podařilo osvobodit pouze pixie Piff,která se jí schovala do kapuce. Úplně vyčerpaná Layla došla až k Alfea College a Winx ji našly a postaraly se o ni. Layla se k nim pak přirozeně přidala.

Co jsou to pixies?
Malí,roztomilí skřítkové.Každá Winx má svého spřízněného...

Zdrojík: www.parta-winx.blog.cz

Předsewzetí do dalšího týdne !!

27. března 2009 v 13:56 | Hinátka... |  •Prostě já
Takže rozhodla sem se napsat nějaká předsevzetí do dalšího týdne !!!
  • Udělat si we wšem pořádek...
  • Zapomenout na něj ! Nemyslet na něj !
  • Wěnowat se přátelům...
  • Nemít každý den takowou welikou depku !! (hahaha...)
  • Nemyslet na něj !!!!!
  • A znowa nemyslet na něj !!!!
Tak to nedokážu, ale co se dá dělat !!! Musím, musím to dokázat.... nechci se dál trápit ! Kwůly němu ! Musím to zwládnout.... Nechci a ani nemůžu se trápit ! Mám dost toho wšeho a wšechno je jenom kwůly němu ! JÁ HO MILUJU !!! Nechci se kwůly němu trápit !!! To není féééér !!!!
"Isabello Swanová." Podíval se na mě přes své neskutečně dlouhé řasy něžně zlatým, přesto spalujícím pohledem. "Slibuju, že tě budu milovat navěky - jeden každý den věčnosti. Vezmeš si mě?"
Bylo mnoho věcí, které jsem chtěla říct, jedny nebyly vůbec milé, a ty druhé byly tak nechutně limonádově romantické, že by je ode mě ani ve snu nečekal. Než bych se ztrapňovala obojím, zašeptala jsem: "Ano."
"Děkuju," řekl prostě. Vzal mou levou ruku, políbil mi špičku každého prstu a pak políbil prsten, který odteď patřil mně...